Záruka a reklamace

Nabízíme vám nezvyklou výhodu: doživotní záruku na všechny naše výrobky. Když říkáme „doživotní,“ nemyslíme tím váš osobní život, ale trvalou kvalitu toho, co nabízíme.

Naše kožené produkty jsou skutečné klenoty v odolnosti. A pokud by se někdy stalo, že by vám náš výrobek projevil slabé místo – ať už se jedná o šev či jinou drobnost – máme pro vás připravenou tu nejlepší péči díky naší doživotní záruce. Každý skvost potřebuje občas svou dávku lásky a péče.

A teď pár důležitých tipů: naše výrobky si zaslouží péči. Představte si, že pečujete o ně jako o své nejdražší boty. Naše doživotní záruka není štítem proti běžnému opotřebení či škodám způsobeným nesprávnou péčí. Dešťové kapky, sluneční paprsky, ostré předměty – to vše může kůži poškodit, tak buďte opatrní.

Máte reklamaci? Nenechte se odradit. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a my se postaráme o zbytek. A co se týče doručení? Opravený nebo nový výrobek vám doručíme zpět v do 30 dnů. Pokud se něco zkomplikuje, neváhejte – společně najdeme řešení, které vás uspokojí.

Nákupní košík
Přejít nahoru